Извод одлука и закључака из Записника са телефонске седнице Главног одбора СЛФС одржане 10.05.2018. године

Телефонска седница Главног Одбора Синдиката лекара и фармацеута Србије заказана за 10.05.2018. године одржана је у просторијама Централе СЛФС у ул. Јове Илића бр.55 у Београду са почетком у 15:00 часова.
ОДЛУКЕ:
1. Усвојена је хитна иницијатива за вођење посебног поступка искључења следећих чланова из чланства у СЛФС:
1. Др Душан Скокић, ОО СЛФС КБЦ Драгиша Мишовић;
2. Др Љиљана Кастратовић, председница ОО СЛФС ДЗ Младеновац;
3. Др Михајло Марковић, ОО СЛФС Завод за протетику Београд;
4. Др Валентина Радуновић Стефановић, председница ОО СЛФС ДЗ Врачар;
5. Др Марко Илић, председник ОО СЛФС КЦ Србије;
6. Др Драгица Куртовић, председница ОО СЛФС ДЗ Симо Милошевић;
7. Др Славица Влаисављевић, председница ОО СЛФС ДЗ Нови Београд;
8. Др Мирослав Јаковљевић, председник ОО СЛФС ИКВ Дедиње;
9. Др Реља Лукић, председник ОО СЛФС ГАК Народни фронт;
10. Мр. сци. Славица Марис, председница ОО СЛФС ГЗЈЗ Београд;
11. Др Наташа Станисављевић, председница ОО СЛФС КБЦ Бежанијска коса;
12. Др Милованка Јанчев, председница ОО СЛФС Градски завод за хитну медицинску помоћ Београд;
13. Др Сандра Станић, председница ОО СЛФС ДЗ Земун.
2. Др Душан Скокић је искључен из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.
3. Др Љиљана Кастратовић је искључена из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.
4. Др Михајло Марковић је искључен из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.
5. Др Валентина Радуновић је искључена из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.
6. Др Марко Илић је искључен из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.
7. Др Драгица Куртовић је искључена из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.
8. Др Славица Влаисављевић је искључена из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.
9. Др Мирослав Јаковљевић је искључен из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.
10. Др Реља Лукић је искључен из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.
11. Мр. сци. Славица Марис је искључена из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.
12. Др Наташа Станисављевић је искључена из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.
13. Др Милованка Јанчев је искључена из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.
14. Др Сандра Станић је искључена из чланства у СЛФС. Писано образложење ће бити део писаног отправка Одлуке.

У Београду, 23. мај 2018. године.
Председник ГО СЛФС
Др Владан Станковић