Извод из одлука са конститутивне седнице Главног одбора 15.03.2019.

Извод из одлука са конститутивне седнице Главног одбора СЛФС одржаног 15.03.2019г у просторијама СЛФСа Јове Илића 55, дана 15.03.2019г у 12ч
1. За Председницу ГО СЛФС изабрана је др Горица Ђокић.
2. За Потпредседника ГО СЛФС изабран др Љубиша Стојиљковић.
3. За Потпредседника СЛФС за ПЗЗ изабран је Др Ференц Тотх који је изабран и за овлашћено лице које ће заступати синдикат до избора новог предсеедника.
4. За потпредседника СЛФС задуженог за СиТЗЗ изабран је др Иван Цветковић.
5. Да се припреми извештај о пресеку стања на данашњи датум за разматрање на следећој седници ГО.
6. Одлучено да изборна скупштина буде одржана 19. априла 2019. године.
7. Формирано је радно председништво задужено за припрему, одржавање и вођење Скупштине које чине: Др Богданка Пушић, Др Олга Влаов Жарков, Др Мирослав Станојевић, као и замене чланова радног председништва: Др Маријана Пешић, Др Горан Тасић, Др Неџиб Нумановић.
8. Донета је одлука да се приступнице СЛФСа дозволе на пребројавање зарад утврђивања репрезентативности КСС код Министарства за рад.
9. Изгласана је да се не повлачи одлука предходног сазива ГО везаних за пружање подршке грађанским протестима.
Председница ГО СЛФС
Др сци. мед. Горица Ђокић