Саопштење о одржаном састанку са Синдикатом медицинских сестара и техничара Србије

Поштовани чланови,

Обавештавамо вас да је дана 31.01.2024. године одржан састанак Синдиката медицинских сестара и техничара Србије и Синдиката лекара и фармацеута Србије.

Састанку су присуствовале испред Синдиката медицинских сестара и техничара Србије (СМСТС) председница СМСТС-а, г-ђа Радица Илић, а испред Синдиката лекара и фармацеута Србије (СЛФС) председница СЛФС-а др сци.мед. Горица Ђокић и техничка секретарка СЛФС-а Драгана Стојчић Стајкић.

Главна тема састанка је била везана за побољшање радно-правног и материјалног статуса здравствених радника у Републици Србији, као и о минимуму заједничких интереса наша два синдиката.
Закључак овог врло конструктивног састанка је наставак борбе за боље услове рада и јачање сарадње по свим питањима од значаја за СМСТС и СЛФС.