Vlada preuzela osnivačka prava nad kliničkim centrima u BG
March 19, 2016Vlada Srbije 11. marta donela je odluku da od Grada Beograda preuzme osnivačka prava nad četiri kliničko-bolnička centra: “Dr Dragiša Mišović “, “Zvezdara”, “Zemun” i “Bežanijska kosa”. Dok iz Sindikata lekara i farmaceuta navode da se ne razmišlja dugoročno, pitanje N1 da obrazloži cilj takve odluke, ministar zdravlja, Zlatibor Lončar ocenio je kao “ostrašćeno”. Pitanje…
Опширније


