Конференција за новинаре – Корупција и непотизам у српском здравству

ТЕМА: Корупција и непотизам у српском здравству

Синдикат лекара и фармацеута Србије одржао је конференцију за медије у просторијама Прес центара УНС- а 6. децембара 2016. године у 13:00 сати.
Синдикат лекара и фармацеута сматра да постоји неодложна потреба да се надлежни и јавност упознају са актуелним дешавањима и битним темама за српско здравство као што су:
»Избор директора КЦ Ниш-непотизмом до подршке синдиката
СЛФС је предочио истину о наводној подршци репрезентативних синдиката КЦ Ниш за реизбор актуелног директора. Основна организација СЛФС КЦ Ниш, као непоткупљиви репрезентативни синдикат у установи такву подршку није дао.
»Рационализација у стоматологији-последице
На конференцији су говорили:
– др Раде Панић, председник Синдиката лекара и фармацеута Србије
– др Светлана Петровић Ђорђевић, саветник СЛФС за рационализацију у стоматологији
Синдикат лекрара и фармацеута Србије је истински самостална и демократска синдикална организациј запослених у здравственом сиситему отворена за сва питања, сугестије и сарадњу.
Погледајте галерију слика: