Konkretna pomoć za medicinske radnike

Iza nas je nekoliko izazovnih meseci koji su uticali na našu svakodnevnicu, ali su više od svega pokazali heroje današnjice.

Dok je za većinu nas najveći izazov bio da zadržimo socijalnu distancu i ostanemo kod kuće, medicinski radnici su nesebično čuvali živote ljudi, stavljajući sebe i svoje porodice u drugi plan.

Sada kada se pandemija povlači, a finansijske teme su ponovo u fokusu, treba da učinimo nešto više za naše heroje, dokažemo „Hvala” i pružimo im podršku kao što su oni pružali nama.

Naša banka, od prvih dana pandemije,  ne govori samo o zahvalnosti već je i pokazuje.

Pored beskamatnih dozvoljenih minusa, sada svim zaposlenima u medicinskim ustanovama želimo da pokažemo još veću zahvalnost za sve što su uradili za sve nas na način da im ponudimo sve kreditne proizvode bez kamate do kraja godine.

Krenuli smo sa specijalnom ponudom „Ponosni smo na vas!” koja je namenjena svim zaposlenima u zdravstvenim ustanovama. Trajanje akcije je do 10.07.2020.

Specijalana ponuda obuhvata:

1.      Hvala vam! –  Beskamatni gotovinski kredit;

2.      Dobrodošli u CAS! – Beskamatni gotovinski kredit;

3.      Kredit za heroje! – RSD gotovinski i kredit za refinansiranje;

4.      Stambeni krediti sa i bez osiguranja kod NKOSK;

5.      Auto krediti za finansiranje kupovine novog ili polovnog vozila;

6.      Visa revolving kreditnu karticu;

7.      Dozvoljeni minus.

Ponudu mozete pronaci i na nasem Web sajtu na linku :  https://www.creditagricole.rs/lp.3160.html