Gostovanje Predsednika SLFS dr Rada Panića, 14.06.2020. u 12h – RadioAparat

Predsednik SLFS dr Rade Panić biće gost u emisiji Ozbiljne priče na radiju “RadioAparat” u nedelju, 14. juna 2020. godine sa početkom u 12:00 časova.

Govoriće se o problemima u zdravstvu tokom epidemije, krivičnoj prijavi Klinike za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević” protiv dr Rada Panića i da li je ona usmerena protiv sindikalnog delovanja ili protiv svih zdravstvenih radnika koji su spremni da izađu u javnost, dopisima Sindikata lekara i farmaceuta Srbije Ministarstvu zdravlja i kriznom štabu za vreme epidemije, postoji li realna opasnost da će posle izbora lekari koji su volontirali za vreme epidemije ostati bez zaposlenja, šta sindikat može da uradi povodom činjenice da država stimuliše samo one institucije čiji su direktori u SNS-u, koji su dugoročni ciljevi i aktivnosti Sindikata lekara i farmaceuta Srbije. Voditelj emisije biće Jelena Lalatović.

RadioAparat možete slušati ovde: https://onlineradiobox.com/rs/aparat/?cs=rs.aparat