Конференција за медије – Савет синдиката здравства ЕУ, 17.05.2018. године, Подгорица

Данас, 17.05.2018. године у Подгорици одржава се конференција за медије Савета за здравство ЕУ. Учесници конференције између осталих су председница Савета за здравство ЕУ госпођа Естер Реyс Диез, научни сарадник европске опсерваторије о здравственим системима и услугама Ана Маресо, председник Љекарске коморе ЦГ др Александар Мугоша, председник Синдиката доктора медицине Републике Српске прим. др Миодраг Фемић, председница Синдиката доктора медицине Црне Горе др Милена Поповић Самарџић, председник Синдиката лекара и фармацеута Србије др Раде Панић, генерални секретар Конфедерације независних синдиката ЕУ Клаус Хегер.
Фотографије са конференције: