Конференција за медије: Поновни напад на здравствене раднике

Још један у низу напада на здравствене раднике у Републици Србији десио се у служби хитне медицинске помоћи Краљево. Овај пут напад долази од групе грађана а конкретни напад од припадника жандармерије који у том тренутку није био на дужности.
Посебно нас забрињава то што они који су обучени и плаћени да нас заштите су овај пут предводили напад на здравствено особље.
Синдикат лекара и фармацеута Србије (СЛФС) ће зато овим поводом одржати конференцију за медије заједно са струковним Синдикатом медицинских сестара и техничара Србије (СМСТС) са којим иначе има потписан споразум о заједничком наступању и деловању у Краљеву.
Конференција ће се одржати у уторак, 28. јануара 2020. године у конференцијској сали мултимедијалног центра Кварт у Краљеву, са почетком у 13:00 часова. На конференцији ће говорити:
» Др Раде Панић, члан Извршног одбора ОО СЛФС ОБ Краљево и председник СЛФС, уједно и члан Одбора за безбедност у ОБ Краљево;
» Јовица Миљковић, председник ОО за више послодаваца СМСТС ОБ и ДЗ Краљево;
» Срђан Ранковић, члан Извршног одбора ОО за више послодаваца СМСТС ОБ и ДЗ Краљево, уједно и члан Одбора за безбедност у ОБ Краљево.
Позивамо све медије као и остале заинтересоване да присуствују конференцији.