Diskusija u Kragujevcu: Upravljanje pandemijom – naučene lekcije za bezbedniju budućnost

Diskusija u Kragujevcu: Upravljanje pandemijom – naučene  lekcije za bezbedniju budućnost

Beogradski centar za bezbednosnu politiku i Sindikat lekara i farmaceuta Srbije Vas pozivaju na diskusiju

Upravljanje pandemijom – naučene  lekcije za bezbedniju budućnost

Vreme: 13. jun 2022. u 14:00

Mesto: hotel “Zelengora” (kongresni centar), Branka Radičevića 22, Kragujevac

Beogradski centar za bezbednosnu politiku i Sindikat lekara i farmaceuta Srbije su sproveli istraživanje o tome kako se Srbija borila sa pandemijom COVID-19. Kako je system reagovao? Koji su rezultati? Šta treba popraviti kako bismo buduće slične krize dočekali spremniji? To su samo neka od pitanja koja ćemo pokrenuti tokom okruglog stola na kome ćemo predstaviti analizu koja se bavi ovim pitanjima. Biće predstavljene preporuke o tome kako da se uočene greške ne ponove.

Zato Vas pozivamo da se u hotelu Zelengora 13. juna u 14 časova pridružite u diskusiji na ove teme. Diskusiju će moderirati Bojana Savić (Res Publica), a uvodne reči i na prva pitanja će govoriti Marija Milošević (Res Publica), Srđan Hercigonja (Beogradski centar za bezbednosnu politiku), dr Rade Panić (predsednik Sindikata lekara i farmaceuta Srbije) i Milja Dimitrijević (pravnica Sindikata lekara i farmaceuta Srbije).