BCBP i SLFS vas pozivaju na diskusiju “Upravljanje pandemijom – naučene lekcije za bezbedniju budućnost”

Beogradski centar za bezbednosnu politiku i Sindikat lekara i farmaceuta Srbije Vas pozivaju na diskusiju

“UPRAVLJANJE PANDEMIJOM – NAUČENE LEKCIJE ZA BEZBEDNIJU BUDUĆNOST”

koja se održava 6.juna 2022.godine sa početkom u 11 časova u hotelu “Metropol”, Bulevar kralja Aleksandra br.69, u Beogradu.

Beogradski centar za bezbednosnu politiku i Sindikat lekara i farmaceuta Srbije su sproveli istraživanje o tome kako se Srbije borila sa pandemijom COVID-19. Kako je sistem reagovao? Koji su rezultati? Šta je potrebno popraviti kako bismo buduće krize spremnije dočekali? Ovo su samo neka od pitanja koja ćemo pokrenuti tokom okruglog stola na kome ćemo predstaviti analizu koja se bavi ovim pitanjima. Takođe ćemo predstaviti preporuke o tome kako da se uočene greške ne ponove.

Zato Vas pozivamo da se u hotelu “Metropol”, 6.juna u 11 časova pridružite u diskusiji na ove teme stručnjacima iz različitih oblasti medicine, politike, međunarodnih odnosa i upravljanja pandemijama poput  dr Zorana Radovanovića, dr Radeta Panića i drugih.

Vaš doprinos je važan i zato Vas molimo da nam do četvrtka 2. juna potvrdite učešće na okruglom stolu na mejl adresu office@bezbednost.org.

Ukoliko možete da učestvujete samo online, možete se prijaviti putem sledećeg linka  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN__6oGrVxIRpSniYdNw6kWOg. Prilikom popunjavanja podataka obavezno na kraju potvrditi registraciju klikom na plavo polje Register.