Pokazali humanost na delu: Zaposleni klinike “Laza Lazarević” odazvali se dobrovoljnom davanju krvi i uputili apel!

U ime okupljenih govorio je danas medicinski tehničar Goran Mladenović koji je uputio javni apel Repuličkog zavoda za transfuziju krvi

Zaposleni klinike “Laza Lazarević” koji su u štrajku jer traže smenu v.d. direktorke klinike Ivane Stašević Karličić, danas su organizovali “Humani sat štrajka” i odazvali se dobrovoljnom davanju krvi u Institutu za transfuziju krvi.

Pokazali humanost na delu: Zaposleni klinike "Laza Lazarević" odazvali se dobrovoljnom davanju krvi i uputili apel! (FOTO/VIDEO)
Odazvali se akciji – Copyright 24sedam

U ime okupljenih govorio je danas medicinski tehničar Goran Mladenović koji je uputio javni apel  Repuličkog zavoda za transfuziju krvi.

– Danas smo se okupili da odgovorimo na javni apel Republičkog zavoda za transfuziju krvi Srbije i to je minimum što možemo da učinimo kao građani, zdravstveni radnici da damo svoju krv jer ne košta ništa, a može mnogo da pomogne – kaže medicinski tehničar Goran Mladenović.

Privatna arhiva – sa sajta 24sedam.rs

Preuzeto sa sajta 24sedam.rs: https://24sedam.rs/beograd/vesti/182298/pokazali-humanost-na-delu-zaposleni-klinike-laza-lazarevic-odazvali-se-dobrovoljnom-davanju-krvi-i-uputili-apel/vest