Гостовање Председника СЛФС у емисији “После Ручка” на “Happy TV”

Председник СЛФС др Раде Панић гостовао је 02. децембра 2019. године у емисији “После ручка” која се емитује на “Happy TV” са почетком у 15:15 часова. Тема разговора била је промена новог Закона о здравственом осигурању – лажна боловања. Уколико буду усвојене измене Закона о раду, запослени у Србији могли би добити отказ ако се утврди да су лажирали боловање. Какве казне су предвиђене за лекаре који су без покрића радницима отварали боловање? Ко су најчешћи корисници “лажних боловања” у Србији?
У емисији су гостовали и : Љубисав Орбовић – председник Савеза самосталних синдиката Србије, Др Данијела Стојадиновић – Народна посланица и члан Одбора за здравље и породицу, спец. медицине рада и Андреја Бркић – председник ИО Уније послодаваца.