Burna debata lekara o vakcinaciji, ovo RTS ne sme da prikaže

Na debatu o korona agendi i vakcinaciji Srbin.info je pozvao lekare suprostavljenih mišljenja. Jednu stranu je zastupao dr Rade Panić, a drugu dr Lenka Tenžera, koju su za debatu delegirali Lekari za nauku i etiku, koji se protive obaveznoj vakcinaciji i vakcinaciji dece protiv korona virusa.

Gosti Dejana Petra Zlatanovića su unapred dobili pitanja da bi mogli da se pripreme za debatu.

Polemisali su o brojnim pitanjima, između ostalih i: Zašto se prećutkuje da su nam kovid bolnice pune vakcinisanih i koji je pravi odnos vakcinisanih i nevakcinisanih pacijenata u bolnicama?

Zašto se ne radi autopsija pacijenata za koje se pretpostavlja da su preminuli od koronavirusa?

Koji je vaš stav po uvođenju kovid propusnica i kako komentarišete njihovo protivzakonito uvođenje na Medicinskom fakultetu?

Kako komentarišete izjave lekara koji traže da se nevakcinisanima uskrati pravo na lečenje u državnim bolnicama, budući da se to kosi i sa zakonom i sa Hipokratovom zakletvom?

Dobitnik Nobelove nagrade za medicinu Luk Montanje je izjavio da su vakcine protiv koronavirusa opasne i neefikasne, a da je virus veštačkog porekla. Zašto narod ne bi verovao njemu kao vrhunskom stručnjaku, nego treba da veruje Konu, Šekleru, Đerleku?

Šta su još gosti pričali tokom debate pogledajte u video prilogu.

Preuzeto sa sajta srbin.info: https://srbin.info/drustvo/burna-debata-lekara-o-vakcinaciji-ovo-rts-ne-sme-da-prikaze-video/?lang=lat