BEZ USTRUČAVANJA – Rade Panić: Epidemija je podivljala i ostaviće velike posledice po stanovništvo!

U najnovijem izdanju emisije “Bez ustručavanja” gost je bio predsednik Sindikata lekara i farmaceuta Srbije i član Skupštine slobodne Srbije doktor Rade Panić. Panić upozorava da je u Srbiji situacija katastrofična jer smo došli u situaciju koja je bezizgledna i koja se može opisati kao najprostiji opstanak. Najodgovorniji za to je ministar zdravlja i Krizni štab. Panić podseća da se epidemija stavlja pod kontrolu merama i vakcinacijom kako bi istovremeno i sinergijski došli do kolektivnog imuniteta. Sada smo došli da imamo tri nove bolnice koje su pune, jer nismo postigli dobre rezultate u prevenciji. Panić je podneo krivičnu prijavu protiv premijerke i ministra zdravlja zbog nečinjenja ili pogrešnog činjenja u toku epidemije. Panić smatra da se ne može sve rešiti novcem, već svaki šraf u društvu mora da funckioniše da bi se epidemija pobedila. U Kriznom štabu imamo više političara nego zdravstvenih radnika. Panić nema dilemu da je jedino Aleksandar Vučić odgovoran zbog kršenja zakona tokom epidemije.